Bartosz Król

Jestem przedsiębiorcą i właścicielem firmy Kancelarie Prawne „Król” w ramach, których świadczę usługi jako radca prawny i adwokat kościelny.

Od 2013 roku prowadziłem Kancelarię Prawną „Król” Bartosz Król Radca Prawny, w ramach której współpracowałem z osobami fizycznymi oraz podmiotami gospodarczymi.

Przez 5 lat zatrudniony byłem w PGE Dystrybucja SA w Łodzi, ostatnio jako radca prawny. Te lata pracy to lata doświadczeń w zakresie m. in. specjalizacji dotyczącej służebności przesyłu, wynagrodzenia za bezumowne korzystanie z nieruchomości oraz odszkodowań za obniżenie wartości nieruchomości.

Ponadto zdałem z wynikiem pozytywnym egzamin państwowy dla osób ubiegających się o przyznanie licencji syndyka oraz współpracuję ze skutecznym doradcą restrukturyzacyjnym prowadzącym Kancelarię Restrukturyzacji Firm…i upadłości konsumenckich, dzięki czemu gwarantuję najwyższy poziom usług z zakresu prawa upadłościowego oraz prawa restrukturyzacyjnego.

Zostając adwokatem kościelnym poszerzyłem zakres świadczonych usług o sprawy z zakresu prawa kanonicznego oraz rozpocząłem prowadzenie Kancelarii Prawnych „Król”, w ramach której dodatkowo specjalizuję się m. in. w sprawach o stwierdzenie nieważności małżeństwa tzw. „rozwodach kościelnych”.